Shtrydhese Agrumesh

Detajet e produktit


Shtrydhese agrumesh elektrike, per lenge te fresket plot vitamina cdo dite ne tryezat tuaja, e shpejte dhe praktike, Mjafton te vini gjysmen e frutit brenda kupes, ta ulni poshte dorezen dhe lengu del per pak sekonda, mjaft e fuqishme, E pershtatshme per shtepi dhe lokale.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.