Zinxhire Debore

Detajet e produktit


Zinxhire debore per rrotat e makines, Parandalojne rreshqitjen e makines ne debore dhe ngrica duke lehtesuar levizjen e makines suaj, Super te trashe, te forte dhe rezistent.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  25/12/2019 07:00:41

  Desha nje set per goma 245/45R19 A keni?