Karikues Telefoni Me Wireless

Detajet e produktit


Karikues kaq i vecante telefoni me wireless, Me nje dizanj unik ju lejon te karikoni ne menyre te shpejte telefonin tuaj pa nevojen e kabujve te bezdishem, Mjafton thjesht ta vendosni telefonin tuaj ne qender dhe fale teknologjise se saj te vecante paisja ndricohet dhe ngarkon ne pak minuta, E pershtatshme per te gjitha llojet e smartphoneve qe suportojne karikimin me wireless.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.