Set Blender 3 ne 1

Detajet e produktit


Set blender 3 ne 1 Sonifer Modeli: SF-8044, Me funksion te trefishte kombinon tiapret e nje mikseri, grireseje dhe blenderi, Ne kete menyre ju mund te pergatisni supa, salca te shijshme, koktejle apo te grini cdo lloj ushiqimi ne kuzhinen tuaj duke perfshire edhe mishin, Me 2 nivele shpejtesie, Thika prerese prej celiku inoks, Kapacitet i enes se grirjes: 500 ml dhe i gotes: 600 ml, Fuqia: 500 W. Ne ngjyrat: i bardhe dhe i zi. Kaq praktik dhe teper efikas ne perdorim!

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.