Skare Per Barbeque

Detajet e produktit


Skare portabel per barbecue, Ideale per ta marr me vete ne orgaznimet tuaja si kamping, festa, piknike, Grille me qymyr ndertuar nga material i qendrueshem celiku inoks me kembe qe sigurojne stabilitet, Doreza anesore per lehtesi ne mbajtje, Gatuani mish, perime dhe gjithcka tjeter qe deshironi, Dimensione: 48 x 27.5 cm. Paloset cka e ben edhe me praktike ne perdorim

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  15/04/2020 09:32:07

  Jo keq