TV SAMSUNG 50"

Detajet e produktit


Televizor i markes Samsung Kodi: TV12134, Smart TV, Me madhesi ekrani LED 50" panel LED, rezolucion: Ultra HD 4K (3840 x 2160), frekuenca: 1300 PQI, Kontrasti: mega dinamik. Procesori: Quand Core, Suporton lidhje Wifi, Marres: DVB-T2/S2, Paisur me 2 porta HDMi dhe 1 USB. Dizanj elegant.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.