Blender Portativ

Detajet e produktit


Blender i vogel portativ, Ideal per pergatitjen e lengjeve te fresketa te frutave dhe perimeve me vlera ushqyese dhe te shendetshme, milkshake, smothiee apo ushqime per femije, Teper e lehte dhe praktike cka e ben te pershtatshme ta merrni kudo me vete ne sport, pune apo udhetimet tuaja per pergatitje ne cast dhe te fresketa, I lehte edhe ne pastrim. Kapaciteti: 800 ml, Fuqia: 180 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.