Ngrohese Sinbo

Detajet e produktit


Ngrohese SINBO Modeli: SFH-3396, NG11837, Ideal per ngrohjen e cdo ambienti: shtepi apo zyra gjate diteve te ftohta te dimrit, Me 1 nivel shpejtesie, Me teknologji infrared, Me termostat te rregullueshem dhe mbrojtje nga mbinxehja, Mund ta montoni lehtesisht edhe ne mur, Fuqia: 2500 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.