Mbajtese Telefoni

Detajet e produktit


Mbajtese Telefoni, Ideale per te fiksuar dhe mbajtur telefonin tuaj ne dore gjate kohes qe shikoni video pa u shqetësuar se telefoni do të rrëshqasë, Mjafton thjesht ta ngjisni ne pjesen e pasme te telefonit tuaj, Ne ngjyrat: e bardhe, e zeze, jeshile, roze, bezhe, gri.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.