Xiaomi 7A

Detajet e produktit

Kamera 13 MP
Ekrani 5.45 inches
Memoria 16 GB
Ram 2 GB
Procesori Octa-core
Bateria 4000 mAh
Sistemi Android 9.0


Xiaomi 7A, Lancuar ne maj te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.45 inches, Rezolucioni: 720 x 1440 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A53 & 6x1.45 GHz Cortex A53), kapaciteti i memories: 16 GB, 2 GB RAM ; Me kamera kryesore: 13 MP, f/2.2, 1.12µm, PDAF, Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 5 MP, f/2.2, 1.12µm , Bluetooth: 4.2, A2DP, LE, kapacitet i baterise: 4000 mAh, Dimensione: 146.3 x 70.4 x 9.6 mm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.