Tavoline per laptop

Detajet e produktit


Tavoline e vogel portative, Dizenjuar vecanerisht per te mbajtur laptopin gjate kohes qe punoni me te apo shikoni filmat, Ju lejon të përdorni kompjuterin tuaj në pozicionin më të rehatshëm duke mbrojtur shëndetin tuaj nga dhimbjet e qafës dhe shpatullave. Me vrima të ventilimit që sigurojnë një rrjedhje të fortë ajri për të zhdukur nxehtësinë nga fundi i laptopit tuaj, Mund edhe ta perdorni si nje tavoline per te ngrene, Dizanj i saj e ben te pershtatshem ta levizni kudo madje ta perdorni edhe kur jeni duke qendruar ne shtrat, material alumini rezistent me kembe qe sigurojne qendrueshmeri, Teper praktike ne perdorim.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.