Mini tavoline per makine

Detajet e produktit


Mini tavoline per makine, Me funksion te shumfishte, Mund ta vendosni lehteisht tek timoni i makines dhe ta perdorni: per mbajtjen e lapotopit apo ushqimeve dhe pjeve te ndryshme teksa deshironi te beni nje pushim te vogel, Portabel dhe kaq praktike, Dimensione: 29 x 43 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.