Shkop selfie dhe stativ tripod 2 ne 1

Detajet e produktit


Shkop dhe stativ per selfie 2 ne 1 Paisja e duhur qe ju ndihmon te merrni foto apo videot me te bukura, i pershtashem per cdo smartphone me gjeresi: 5.5 - 8 cm, Mund ta perdorni si shkop per selfie apo edhe si stativ fale 3 kembeve qe mund ti hapen, Me nivele te ndryshme te gjatesise Dizanj ergonomik, me pult kontolli ne pjesen e fundit te shkopit te cilin mund ta shkepusni kur deshironi te beni foto ne distance dhe te realizoni shkrepjen Kapni momentet tuaja me te paharruara.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.