Ventilator ajri

Detajet e produktit


Ventilator ajri Peine Modeli: FS-1629, Ideal per ditet e nxehta te veres , Me nivele te ndryshme shpejtesie dhe 3 helika qe rrotullohen, Mund ta perdorni ne cdo ambient, shtepi apo zyra. Gjatesi e rregullueshme, Diametri: 445 mm, Fuqia: 50W, lartesia: 140 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.