Vrasese mushkonjash

Detajet e produktit


Nje paisje kaq e vecante dhe praktike per eleminimin e mushkonjave bezdisese, Ne formen e nje rakete dore ju lejon ti vrisni mushkonjat mjaft lehte, thjeshte duke shtypur butonin perkates dhe mbajtur ate ne drejtim te tyre, Është ekologjikisht miqësor, i përshtatshëm për përdorim në ambiente të brendshme dhe të jashtme, Funksionon me karikim, Ne paketim vjen se bashku me fishen e Usb .

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.