Ventilator ajri

Detajet e produktit


Ventilator ajri Modeli: KYT-30A, Me 3 nivele shpejtesie dhe timer per 1 ore, Komandohet me ane te celsave qe ka, Nje ventilator do tju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik dhe komod. Fuqia: 34 W, Dimensione: 38 x 15 x 39 cm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.