Samsung M10

Detajet e produktit

Kamera 13 MP + 5 MP
Ekrani 6.22 inches
Memoria 32 GB
Ram 3 GB
Procesori Octa-core
Bateria 3400 mAh
Sistemi Android 8.1


Samsung Galaxy M10, Lancuar ne janar te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.22 inches, Rezolucioni: 720 x 1520 pixels, Me sistem Android 8.1, CPU: Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53, kapaciteti i memories: 32 GB, 3 GB RAM ; Me kamera kryesore te dyfishte: 13 MP, f/1.9, 27mm (wide), 1/3.1", 1.12µm, PDAF 5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), Video: 1080p@30fps, kamera per selfie: 5 MP, f/2.0, 32mm , Bluetooth: 4.2, A2DP, LE, kapacitet i baterise: 3400 mAh, Dimensionet: 155.6 x 75.6 x 7.7 mm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  02/07/2019 09:16:50

  Po me keste jepini juve

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  14/08/2019 08:18:35

  ku mund tju gjejme