Smartwatch

Detajet e produktit


Smartwatch kaq i bukur ne doren tuaj, Me nje dizanj teper elegant, Ekran LCD me një rezolucion te larte, Pervecse ju tregon oren, mund te lidhet me bluetooth permes telefonit tuaj dhe te kryeje te gjitha funksionet e tij: si tu pergjigjeni telefonatave, tju vijne mesazhe, notrification nga fb, instagram e te tjera, Kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet pasi mat kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin, rrahjet e zemres, Rrip silikoni qe pershtatet lehtesisht ne dore, Ne pakeyim vjen se bashku me fishen USB per karikim.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar    

  Perdorues

  29/06/2019 12:47:33

  kjo ora esht kundra ujit apo jo