Shtrydhese frutash sonifer

Detajet e produktit


Shtrydhese frutash Sonifer Modeli: SF-5515, Me nje dizanj te vecante modern qe pershtetet lehte ne kuzhinen tuaj, Ideale per pergatitjen e lengjeve te fresketa te frutave plot vitamina apo edhe supave dhe salcave te ndryshme, Material inoks i cilesise se larte nderthurur me plastike, Ekran dixhital me kontroll me prekje dhe drite blu LCD, Ofron 5 funksione zgjedhje, kapaciteti: 2000 ml, Fuqia: 800 W, Gjatesia e kordonit elektrik: 1.2 m.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.