Kufje me bluetooth

Detajet e produktit


Kufje me Bluetooth Remax Modeli: T9, Me nje dizanj modern pershtetet mjaft mire ne pjesen e vesheve per nje perdorim me komod, Dizenjuar për të dëgjuar muzikë nga pajisjet tuaja elektronike , mjafton ti lidhni permes teknologjise Bluetooth, Rreze veprimi: 10 m, 180 ore standby dhe 5 ore muzike, Performance e larte, Mund ti lidhni njekohesisht me 2 pajsije, Kapacietet i baterise: 100 mAh, Frekuenca: 2.402G-2.480G

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.