Power bank fonsi

Detajet e produktit


Power Bank Fonsi, Një bateri portative që ju lejon të ngarkoni kudo që të jeni, celularin tuaj, tabletin dhe çdo pajisje tjetër portative. Mbështet teknologjinë e ngarkimit të shpejtë. me 2 porta USB, Kapaciteti i baterise: 3000 mAh, Koha e karikimit: 6 ore, Output: 5.0V, 2.1 A (Max).

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar    

  Perdorues

  04/07/2019 12:43:07

  7 mij lek Ben

 • Avatar    

  Perdorues

  04/07/2019 12:43:11

  7 mij lek Ben