TV Box A96X Plus

Detajet e produktit


Nje pajisje e cila do ju coje ne boten e argetimit, Shnderron televizorin tuaj ne nje smart Android TV. Mund te shikoni gjithcka doni dhe te lundron ne internet , tamam si ne smarthonin tuaj. Shikoni online videot tuaja te preferuara me rezolucion Full HD 1080 - 4K. Memorie Ram 2 GB dhe Rom 16 GB, Mund te shkarkoni videot tuaja te preferuara dhe ti shijoni ato ne cdo kohe. CPU: ARM Cortex A53, GPU: 5 Core Mali-450 , Vjen Me telekomande te perfshire ne paketim.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.