Hekur Hekurosje Rovus

Detajet e produktit


Hekur hekurosje Rovus, Eshte hekuri me praktik dhe i vecante qe i duhet cdo shtepie, me funksion te dyfishte: hekuros dhe pastron rrobat tuaja, Ofron mundesine e hekurosjes pa ose me avull per largimin edhe te rrudhave me te veshtira, I pershtashem per cdo lloj pelhure, Ju mundeson gjithashtu edhe hekurosjen ne menyre vertikale per perdet apo kemishat nderkohe qe qendrojne varur, me nivele te rregullueshme te temperatures qe mundesojne shperndarje te barabarte te nxehtesise, Doreze qe rrotullohet, Pastron rrobat ne te nejten kohe duke dezinfekuar të gjitha materialet që janë në kontakt direkt me lëkurën tuaj cdo ditë, Vjen se bashku me 2 furca shtese per pastrim efikas dhe largimin e pushit nga rrobat duke i bere ato si te reja, Madhesia e vogel kompakte e ben te pershtatshem edhe per marrjen me vete ne udhetimet tuaja, kapaciteti i depozites se ujit: 45 ml, Fuqia: 1000 W.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.