Mbajtese Telefoni Per Biciklete

Detajet e produktit


Mbajtese telefoni universale Modeli: CH-02, Ideale per shetitjet me biciklete, Madhësia e rregullueshme për të përshtatur çdo madhësi të timonit, Bere nga material silikoni cilesore, Mund të montohet dhe hiqet lehtë pa nevojën për mjete shtesë, E pershtatshme per smartphonet me madhesi ekrani mes 58-85 mm.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.