Video Projector Acer

Detajet e produktit


Video Projector Acer Modeli; X1123H, per shfaqjen e imazheve dhe prezantimeve qe deshironi me nje cilesi dhe qartesi te larte, Madhësia e ekranit: 27 "x 300" (69 cm x 7672 cm), Raporti i kontrastit: dinamik, i zi 20, 000: 1, Ndërfaqja e hyrjes: VGA, HDMI dhe video të përbërë, Rezolucioni baze: SVGA (800 x 600) ndersa maksimui i tij WUXGA (1920 x 1200), Është gjithashtu e pajisur me Bluelight Shield që lehtëson efektet negative të ekspozimit të dritës blu.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.