Toster eta tampo 3 ne 1

Detajet e produktit


Toster ETA TAMPO 3 ne 1, Kodi: TO11900, Me 3 pllaka te levizshme te cilat ju lejojne te pergatisni cdo gje: toste qe as shume i duam ne mengjes ne forme klasike trekendore, waffles te shijshem ne menyren me te thjeshte apo pjekjen e mishit dhe perimeve, Veshur me material qe nuk ngjisin ushqimin, Pajisur me indikator drite dhe mbrohje nga nxehtesia, Fuqia 700 W, Kordoni i energjise elektrike: 0.7 m, Pastrohet mjaft thjeshte, Teper praktik ne perdorim.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.