Ngrohes elektrik

Detajet e produktit


Ngrohes elektrik kaq i vecante Me nje dizanj modern i cili ju lejon ta vendosni ne prize ne mur duke mos zene keshtu hapsire ne ambientin tuaj, Me element ngrohes prej qeramike, Energji efikase dhe të sigurt, termostat i rregullueshem 15- 32 grade celsius, Me kohemates deri ne 12 ore, ekran dixhital LED ne te cilin shfaq temperaturen, operon me zhurme te ulet, Niivel shpejtesie sipas deshires: i larte ose i ulet, Fikje automatike, Fuqia: 400 W

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.