Samsung J7 2018

Detajet e produktit


Samsung J7 2018 , Nje prodhim i vitit 2018 Pajisur me teknologjine GSM /HSPA /LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.5 inches, Rezolucioni: 720 x 1280 pixels , Me sistem Android, CPU: Quad-core , kapaciteti i memories: microSD, up to 256 GB; Me kamera: LED flash dhe video: 1080p@30fps, Me bluetooth dhe sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.