Organizues hapsire per makine

Detajet e produktit


Organizues hapsire te cilen mund ta vendosni ne pjesen e pasme te sendiljes se makines tuaj per kursimin e hapsires Me 3 xhepa rrjete dhe shume te tjere per te mbjatur gjithcka qe mund tju nevojitet si stilolapsa, libra, shishet e ujit apo lengjeve, telefonin dhe cdo gje tjeter Pershtatet per madhesine e cdo sendilje te makinave me rripa qe rregullohen Madhesia: 39 x 60 cm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.