Universal Audio Player

Detajet e produktit


Universal Audio Player per Makine Mund te degjoni muziken tuaj te preferuar gjate udhetimeve tuaja Me fuqi dhe cilesi te larte te zerit Ajo vjen me hyrje USB dhe SD, ju lejon të lidhni MP4, MP5, telefonat celularë dhe pajisje të tjera elektronike. Fuqia (W): fuqia 4 x 45 W, Me FM Radio dhe lidhet me bluetooth Me Prekje dixhitale dhe telekomande per kontroll Madhësia: 22 x 18 x 15 cm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.