Samsung S9

Detajet e produktit

Kamera 12 MP
Ekrani 5.8 inches
Memoria 64 GB
Ram 4 GB
Procesori Octa-core
Bateria 3000 mAh
Sistemi Android 8.0


Samsung S9, Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM /CDMA/ HSPA /EVDO/ LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.8 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 8.0, CPU: Octa-core , kapaciteti i memories: 4 GB RAM; Me kamera: LED flash dhe video: 1440p@30fps, Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 147.7 x 68.7 x 8.5 mm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

  Perdorues

  24/06/2019 05:01:55

  Samsung s8