Samsung S8 Plus

Detajet e produktit

Kamera 12 MP
Ekrani 6.2 inches
Memoria 64 GB
Ram 4 GB
Procesori Octa-core
Bateria 3500 mAh
Sistemi Android 7.0


Samsung S8 Plus, Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.2 inches, Rezolucioni: 1440 x 2960 pixels , Me sistem Android 7.0, CPU: Octa-core , kapaciteti i memories: 4 GB RAM; Me kamera: Dual video call, Auto-HDR dhe video: 1440p@30fps, Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 159.5 x 73.4 x 8.1 mm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.