Set blender sinbo

Detajet e produktit


Set Blender SINBO Modeli: SHB-3107, MX10392 Me aksesore te ndryshem: perzieres per pergatitjen e supave dhe salcave te ndryshme , rrahese per pergatitjen e brumit te embelsirave dhe aksesore te tjere per grirjen dhe perpunimin e ushqimeve Material celik inoksi i cilesise se larte Me shpejtesi te rregullueshme sipas deshires, Funksion TURBO dhe sistem sigurie Me kapacitet te grireses 1500 ml dhe gotes 800 ml Fuqia 1000 W Pastrohet mjaft lehte

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.