Mikser dore hyundai

Detajet e produktit


Mikser Dore HYUNDAI Modeli: HB981, HYM009 Ideal per pergatitjen e supave, salcave apo pure te shijshme Me dy nivele shpejtesie: te ulet dhe te larte te cilat mund te ndizen duke shtypur butonat perkates Në sajë të motorit të fuqishëm DC prej 380 W, mikser mund të përpunojë të gjitha llojet e komponentëve. Gjatësia e kordonit elektrik 1.45 m Dizanj ergonomik per perdorim te lehte

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.