Friteze per skuqje bomann ffr 1290 cb

Detajet e produktit


Friteze Per Skuqje Bomann Modeli FFR 1290 CB, FT013 Ideale per skujqjen e ushqimeve Me kapacitet 1 liter dhe material jongjites Me kosh rrjete te thelle me doreze te levizshme Me termostat te rregullueshem dhe mbrojtje nga mbinxehja Me ekran LED qe tregon per temeraturen Filtër i ndryshueshëm i erërave dhe tymi vjen me 6 pirunj per lehtesi perdorimi Fuqia 840 W Furnizimi me energji: 230 V, 50 Hz

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.