TOSTER SINBO SSM-2513

Detajet e produktit


TOSTER SINBO Modeli SSM-2513 Ideale per te pergatitur sanduice te shijshem Fale dizanjit te saj praktik dhe te lehte mund te perdoret ne cdo kohe te dites Me siperfaqe gatimi qe nuk ngjit Madhesia: 2 sanduice Doreze ergonomike rezistente ndaj nxehtesise Me termostat dhe indikator drite Fuqia 750 W

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.