Termus makine

Detajet e produktit


Termus portativ makine dhe jo vetem me kapacitet 7.5 l Per ushqime apo pije te ngrohta ose te ftohta Me hapesire lart per mbajtjen e 3 kanaceve Fuqia: 30 W 12 volt ose 220 volt Ne paketim perfshihet kabulli per makine dhe mbajtese portative

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.