Hekur vertikal

Detajet e produktit

Fuqia 1200 W


Hekur per hekurosje vertikale Kaq i shpejte dhe praktik Kompakt dhe ze shume pak hapesire Mjaft i pershtatshem per udhetime ose per butik Kapaciteti i dep. se ujit : 250 ml Avull i fuqishem Nxehet per 45 sekonda Gjatesia e kabulli 2 metra Furca e perfshire ne paketim Power: 1200W Voltage: 220-240V

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.