Organizues Bagazhi

Detajet e produktit


Organizues Bagazhi Mbaje bagazhin të pastër dhe të rregullt. Universale, përshtatet me të gjitha modelet e automjeteve. Materiali është lëkurë mikrofibër, i papërshkueshëm nga uji dhe lahet kollaj. Kuti e palosshme, për kursim maksimal hapësire. Paloset dhe ze shume pak hapesire Madhesia 33.00 x 30.00 x 28.00 cm

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.