TV Box MXQ PRO

Detajet e produktit


Shnderroni televizorin tuaj ne nje smart Android TV. Kjo pajisje ju mundeson te shikoni gjithcka doni dhe te lundron ne internet , tamam si ne smarthonin tuaj.Shikoni online videot tuaja te preferuara me rezolucion deri ne 4K. Memorie e brendshme 8 Gb qe mund te shkarkoni vidiot tuaja te preferuara dhe ti shijoni ato ne cdo kohe. Hapesire per karte memorie deri 32 GB. Me telekomande te perfshire.

Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.