Mbajtese Letrash Tualeti

Detajet e produktit

Mbajtese letrash per tualet, me nje dizanj modern dhe praktik, Krijuar nga materiali ABS me cilësi të lartë, me nje pjese transarente qe ju lejon te shikoni perdorimin e letres, Sistem i bllokimit, i pajisur me një çelës, i cili është i përshtatshëm për vendet publike, I përshtatshëm për instalim në sipërfaqe të lëmuara dhe i thjeshtë për t’u montuar, perfekt per shtepi, ambiente biznesi apo lokale.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.