Set Me servise

Detajet e produktit

Nje set fantastik me 30 servise, Permban: 6 thika te medha + 6 luge te vogla + 6 luge te medha + 6 pirunj te vegjel + 6 luge te medha, Material inoks i cilesise se larte, Qe ti shtoni vecanti tavolines suaj se ngrenies dhe kompletoni kuzhinen tuaj!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.