Zierese Vezesh

Detajet e produktit

Zierese vezesh, e duhura per zierjen e vezeve pa levozhe, Mjafton te thyeni vezen brenda kupes, ta mbyllni dhe ta zieni ne uje te ngrohte, Vezet do jene te gatuara ne menyren e deshiruar dhe me formen e duhur, Ideale edhe per omelete, Material silikoni rezistente ndaj temperaturave, Ne paketim vijne 6 kupa. Praktike per cdo kuzhine!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.