Mbajtese Rrobash

Detajet e produktit

Mbajtese rrobash, Kaq praktike dhe e nevojshme ne shtepine tuaj, Ju ndihmon te sistemoni garderoben tuaj duke shmangur keshtu rremujen kudo ndodheni, Me 3 kate per te vendosur rrobat dhe hapsire te bollshme per varjen e tyre, Me nje krah anesore per mbajtjen e aksesoreve te ndryshme si cantat, Lehtesisht e cmontueshme me tuba metalike teper rezistente, Nuk ze shume pak hapesire ne dhomen tuaj! Dimensionet: 170 * 55 * 35 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.