Set Embelsire

Detajet e produktit

Nje set kaq i bukur embelsire per kuzhinen dhe tavolinen tuaj ne ditet e festave, Perfshin: pjaten e madhe te tortes + 6 pjata te vogla per servirje + spatulen, Me dizenjo festive Merry Christmas, Ideale per qerasje, shtepine apo restorantin tuaj per te zbukuruar dhe kompletuar darken e Viti te Ri!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.