Flutura Dekoruese

Detajet e produktit

Flutura dekoruese per cdo ambient tuajin, Mund ti vendosni lehtesisht ne mur duke i ngjitur, Ideale per ti dhenje nje pamje te bukur dhe plot gjalleri dhomave tuaja apo femijeve, Ne ngjyra dhe dizenjo te ndryshme, Ne paketim perfshihen 10 cope.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.

 • Avatar

  Perdorues

  06/05/2020 05:20:53

  Jam e intresuar per kte produkt