Set Cajnik

Detajet e produktit

Nje Set cajnik kaq i bukur dhe i vecante per shtepine tuaj,Me 6 filxhane prej porcelani dhe pjata ne forme rrethore, Vijne te vendosura ne nje mbajtese teper dekorative me dizenjo ngjyre gold, Ideale per qerasje ne raste te vecanta!


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.