Batanije Per Femije

Detajet e produktit

Batanije per femije, Kodi: VP0159 , e bërë nga mikrofibër cilësore ne ngjyre blu, E butë do t’i kënaqë të vegjlit tuaj me motive të lezetshme me majmun, Mund ta perdorni per krevat, karroce dhe ta merrni kudo me vete, lahet ne 40 grade, Dimensione: 80 x 100 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.