Doreza Pastrimi

Detajet e produktit

Doreza Magjike Silikoni per pastrim me qindra dhembeza qe shkumojne. Ideale per larjen dhe pastrimin e eneve,perimeve,frutave,orentive te ndryshme,makines ,kafsheve apo cdo gje tjeter. Rezistente edhe ndaj nxehtesise dhe nuk depertojne ujin. Seti permban 2 cope.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.