Raft Kepucesh Portativ

Detajet e produktit

Raft Kepucesh Portativ Modeli: T-2712, Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj kjo eshte zgjidhja ideale, Me 2 dyer dhe 6 kate ku secili mban deri ne 2 pale kepuce, Pamje e thjeshtë por elegante, Me xhepa ne pjesen anesore per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem, Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt, Dimensione: 118 x 30 x 120 cm.


Transport i shpejte
 • Tirane - 12 deri 24 ore, Tarifa 100 Leke
  Qytete te tjera - 24 deri 48 ore, Tarifa 200 Leke

Menyre Pagese
 • Pagese Cash - Paguaj kur merr produktin.
  Paguaj ne cdo pike Western Union pa komision.
  Paguaj me karte krediti ose Paypal.

Mbrojtja e Blerësit
 • Deri ne 15 dite mundesi kthimi.
  Garanci per cdo produkt, nga 3 muaj deri ne 2 vjet.